“Unë di shumë gjëra por jo aq sa Zoti”, Morena Taraku rikthehet sërish në rrjete sociale

schedule15:54 - 6 Nëntor, 2019

schedule 15:54 - 6 Nëntor, 2019

Këngëtarja Morena Taraku vetëm disa ditë më parë ka fshirë llogarinë e saj në Instagram. Por ky vendim i marrë nga Taraku duket se nuk ka zjatur shumë sepse bukuroshja është rikthyer sërish bashkë me një mesazh për ndjekësit.

Në Instastoryn e saj Taraku shkruan:

‘Unë di shumë gjëra, por jo aq sa Zoti. Ai i din shumë gjëra dhe unë besoj tek ai. Nuk ma do zemra të lëndoj askënd e aq më pak ato që hëngrën bukë me mua në të njëten sofër edhe pse ata e bën…Unë besoj se e vërteta flet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime.. Dhe prapë po e përsëris Zoti i din të gjitha’ ka shkruar këngëtarja duke mos treguar se kush janë miqtë e saj të ngushtë që e kanë lënduar atë./abcnews.al