U përfol për një lidhje me Ibrahimovic, Diletta Leotta sqaron gjithçka

schedule16:21 - 22 Shtator, 2020

schedule 16:21 - 22 Shtator, 2020

Gazetarja seksi italiane, Diletta Leota, ishte në qendër të vëmendjes pak ditë më parë, pasi u përfol për një lidhje me Zlatan Ibrahimovic. Por bukuroshja, për revistën “Chi”, sqaroi gjithçka, duke thënë:

“Unë tani jam beqare. U ndava nga fejesa që kisha dhe duhet të gjeja guximin për të bërë gjëra të rëndësishme. Duhet të isha në gjendje ta përballoja faktin që të qëndroja e vetme e ulur dhe për të parë një film, ndryshe nga sa isha mësuar më parë.

Të lidhem me një të martuar është e papranueshme për mua, me gjithë këto mundësi zgjedhjesh, duket të jesh e kujdesshme për të mos e vendosur veten në situata të gabuara”, u shpreh Diletta Leota./abcnews.al