U pa shumë e afërt me komedianin e njohur, Dua Lipa thyen heshtjen

schedule16:41 - 7 Tetor, 2022

schedule 16:41 - 7 Tetor, 2022

Pak ditë më parë, disa fotografi të Dua Lipës dhe komedianit Trevor Noah bënë xhiron e botës. Daily Mail publikoi fotot e shkrepura pasi këngëtarja shqiptare dhe komediani dolën nga restoranti ku po darkonin, ku shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin ndërsa shkëmbyen dhe një puthje.

Ndërsa rrjet “zien” për një romancë, ka reaguar Dua. “Për mua, ky është viti i parë që nuk kam qenë në një lidhje për një kohë shumë të gjatë,” tha ajo gjatë podcast-it të iHeartRadio.“Ka qenë vërtet e mrekullueshme të jesh vetëm dhe mendoj vetëm për veten time dhe të jem mjaft egoist.”

Nata e takimit: Ylli 27-vjeçar i popit dhe drejtuesi 38-vjeçar i The Daily Show u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në Miss Lily's, një restorant xhamajkan.

“Por kur gjen dikë që të zbut vërtet dhe të qetëson”, shtoi ajo. “Unë mendoj se është gjëja e Luanit – kjo bën një ndryshim të madh.”, tha ajo duke iu referuar shenjës së saj të horoskopit. Dua ka disa muaj i dha fund lidhjes me Anwar Hadid, vëllain e motrave Gigi dhe Bella Hadid.

Romancë e re? Dua Lipa dhe Trevor Noah krijuan thashethemet se po takohen duke fluturuar pasi të dy u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar në një mbrëmje komode në Nju Jork të mërkurën.

/abcnews.al