“Tronditet” Kukësi në “Air Albania”, Laçi shënon dy gola të shpejtë

schedule14:04 - 9 Dhjetor, 2021

schedule 14:04 - 9 Dhjetor, 2021

Laçi e ka nisur më mirë nga ç’mund ta kishte menduar ndeshjen përballë Kukësit në “Air Albania”. Skuadra e drejtuar nga Mirel Josa ka shënuar dy gola të shpejtë me Guindo në minutën e 10 dhe 13’.

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të javës së 12 të Abissnet Superiore. /abcnews.al