Tronditëse në Mirditë, 5 persona përdhunojnë të miturën

schedule10:26 - 18 Maj, 2021

schedule 10:26 - 18 Maj, 2021

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mirditë ku një grup prej pesë personash kanë dhunuar seksualisht në bashkëpunim me njëri-tjetrin një vajzë të mitur. Mësohet se policia ka arrestuar pesë persona nga mosha 17 deri në 44-vjeçare pasi dyshohet se me anë të shantazheve kanë detyruar 15-vjeçaren që të kryejë marrëdhënie seksuale me ta.

Të arrestuarit janë A. K., 31 vjeç, A. M., 27 vjeç, E. T., 30 vjeç, N. Ll., 44 vjeç dhe A. Gj., 17 vjeç. sb/abcnews.al/