Tre shenjat më romantike të Horoskopit: Dashuria me ta do t’ju duket si nëpër filma

schedule18:34 - 31 Gusht, 2021

schedule 18:34 - 31 Gusht, 2021

Për të lexuar këtë temë, ndoshta edhe ju fluturoni me krahët e dashurisë. Por nëse gjysma tjetër i përket njërit prej anëtarëve të mëposhtëm të Horoskopit, të cilët konsiderohen si tre më romantikët, historia juaj e dashurisë do të duket sikur ka ardhur nga një film i vjetër, i mirë i Hollivudit.

Dashi: Shenja më romantike nga të gjitha organizon takime për dy persona dhe e vetmja gjë e sigurt është se nuk do të mërziteni kurrë me të, sepse ai vazhdimisht kërkon mënyra për të rinovuar marrëdhënien e tij. Dashi i zjarrtë ka gjithçka që ju nevojitet nga një partner erotik, por kini kujdes, sepse ekuilibri midis pasionit dhe zjarrit është delikat.

Gaforrja: I famshëm për natyrën e tij të butë dhe emocionale, do t’ju ​​tregojë se ju do, si me fjalë ashtu edhe me vepra. Mos u habitni, për shembull, nëse një mëngjes ju pret në shtrat pas natës tuaj të parë: këto gjeste janë tipike për Gaforren. Por sigurohuni që t’ia ktheni atij, nëse doni që marrëdhënia juaj të zgjasë.

Akrepi: Pavarësisht reputacionit të tij të errët, ai është një “budalla”: Ai i di të metat e tij, bën gjithçka në fuqinë e tij për t’i korrigjuar ato dhe i jep të gjitha në një lidhje dashurie. Akrepi mund të mos i shprehë qartë ndjenjat e tij, por ju do t’i kuptoni sepse ai do të jetë pranë jush si në të lehta ashtu edhe në të vështira. Nën introversionin dhe fshehtësinë qëndron një shpirt i ndjeshëm dhe bujar./abcnews.al