Tragjedi në Greqi, fermeri humbi gruan dhe fëmijën e tij nga covid, në fund vetëvritet

schedule21:02 - 24 Qershor, 2021

schedule 21:02 - 24 Qershor, 2021

Një tragjedi ka ndodhur në Kavala të Greqisë. Një fermer fatkeq humbi vajzën e tij dhe gruan për shkak të koronavirusit.

Dhimbja për të ishte kaq e madhe sa nuk mund ta përballonte dhe kështu vendosi t’i japë fund jetës duke u vetëvrarë. Burri u gjet i vetëvrarë nga vajza tjetër e tij. /abcnews.al/