Tomor Alizoti intervistë në ABC News

schedule09:57 - 30 Mars, 2018

schedule 09:57 - 30 Mars, 2018

I ftuar në Mbrëmje në ABC News, Tomor Alizoti ka folur rreth vizitës më të fundit të Kotzias në Tiranë.
Gjithashtu ai u pyet edhe rreth çështjes së Partisë Demokratike dhe lobimit rus. Sipas tij, këto janë gjëra qesharake.
Më tej, Alizoti foli edhe rreth helmimit të ish-spiunit rus, Sergei Skripal dhe reagimeve të Perëndimit dhe Rusisë./abcnews.al