Tifozët “braktisin” Kombëtaren, sa bileta janë shitur për sfidën e sotme

schedule17:09 - 27 Shtator, 2022

schedule 17:09 - 27 Shtator, 2022

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot në shtëpi me Islandën, me ndeshjen që do të startojë në orën 20:45.

Teksa jemi disa orë përpara nisjes, mësohet se janë shitur rreth 7 mijë bileta për këtë sfidë.

Pikat e shitjes janë në stadiumin “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, por edhe online në faqen e FSHF-së.

Çmimet fillonin nga 750 lekë të reja, deri në biletat VIP që arrijnë në 18 mijë lekë të reja.