“Throwback” i Einxhel Shkirës, moderatorja publikon foton ‘hot’ në Instagram

schedule18:59 - 5 Prill, 2020

schedule 18:59 - 5 Prill, 2020

Einxhel Shkira, moderatorja e Pressing në ABC News, vazhdon të jetë në karantinë prej më shumë se dy javësh. Edhe pse në shtëpi, bukuroshja vazhdon të jetë aktive në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 95 mijë fansa.

Shkira ka rikthyer sot një foto të vjetër të saj, ku tregon format seksi që ka. “Perëndimi i diellit është qetësi mendore”, ishte mbishkrimi i Shkirës në foton e publikuar. Fotoja u pëlqye menjëherë nga mijëra fansa dhe mori komente të shumta./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Issa sunset state of mind🌅 #throwback

A post shared by Eɪɴxʜᴇʟ Sʜᴋɪʀᴀ (@einxhel_shkira) on