Thonjtë e frutave, veror dhe me ngjyra perfekte

schedule09:15 - 23 Korrik, 2022

schedule 09:15 - 23 Korrik, 2022

Manikyri veror, përveçse me ngjyra dhe intensive, duhet të jetë i lezetshëm dhe plot humor. Edhe nuk e themi ne, por nail artistët që kanë idetë më të bukura.

Përveç ngjyrave që të kujtojnë detin, koktejet dhe vendet ekzotike, atyre u pëlqen shumë të kapin frutat e verës në thonjtë e tyre që janë si vepra të vogla arti. Mendoni pak për këtë? A nuk kanë të drejtë?

Qershitë, shalqiri, ananasi dhe pjeshkët kanë ngjyrat më të bukura ndonjëherë. Është gjithashtu interesante të kesh një manikyr unik që tërheq vëmendjen.

Si gjithmonë, kërkuam dhe gjetëm thonjtë më të bukur të frutave të verës. Duhet të lini një takim me estetisten tuaj dhe sigurisht ta informoni për zgjedhjen tuaj pasi ajo do të duhet të përgatitet siç duhet./abcnews.al

/abcnews.al