Thonjtë e Dua Lipës po bëjnë namin në Instagram

schedule10:20 - 4 Prill, 2022

schedule 10:20 - 4 Prill, 2022

Nëse ekziston një listë e të famshmëve që provojnë thonjtë më “të çuditshëm” dhe të guximshëm, atëherë Dua Lipa është padyshim brenda. Artistja e famshme e thonjve Kim Truong, kuron këta manikyr të këngëtares. E kemi parë ndër të tjera duke bërë manikyrët e Kim Kardashian, Jessica Simpson dhe Amy Schumer.

Së fundmi, ndër fotot e famshme që ka postuar, kemi parë maninë mbresëlënëse të Dua Lipës. Ky është një model i artë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Truong (@kimkimnails)

Manikyri është bërë për videoklipin e duetit të “Sweetest Pie” me Megan Thee Stallion.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Truong (@kimkimnails)

Thonjtë e saj janë të gjatë në formë bajameje dhe floriri duket shumë i mrekullueshëm. Mund ta guxoni edhe në një variant argjendi nëse është më shumë sipas shijes tuaj, ose në një ngjyrë metalike të ndezur./abcnews.al