Thashethemet e fundit, Dembele ka marrëveshje me gjigantin anglez

schedule16:57 - 25 Janar, 2022

schedule 16:57 - 25 Janar, 2022

Ousmane Dembele nuk ka rinovuar me Barcelonën dhe ka pasur një betejë deklaratash mes palëve në distancë.

Sulmuesi francez është nën kontratë deri më 30 qershor 2022 dhe katalanasit dëshirojnë ta shesin që tani.

Gazetari Alfredo Martinez shkruan se Chelsea është klubi që po negocion me Dembele, madje dyshohet se është arritur edhe marrëveshja. / abcnews.al