Të vërtetat me Neymar, Mbappe e Zidane: Galtier rrëfen gjithçka

schedule20:39 - 16 Shtator, 2022

schedule 20:39 - 16 Shtator, 2022

Luis Campos ka cilësuar si lajme të rreme të gjitha ato që qarkulluan këtë verë për largimin e brazilianit Neymar.

Drejtori sportiv i PSG ka dhënë një intervistë dhe deklaron: “Neymar nuk ka qenë kurrë pranë largimit nga PSG.

Thashethemet rreth Neymar kanë qenë krejtësisht të rreme. Gjithashtu lajmet që Mbappe donte të shitej Neymar janë të rreme. Neymar është 100% pjesë e projektit tonë”.

“Zidane? Kam telefonuar Galtier që kur më kanë bërë ofertën për t’u bërë pjesë e PSG-së. As familjen time nuk e kisha kontaktuar. Ai ishte pjesë e projektit tim që në fillim”. /abcnews.al