Të kapur dorë për dore, Jonida dhe Romeo shfaqen më të dashuruar se kurrë

schedule11:38 - 27 Maj, 2020

schedule 11:38 - 27 Maj, 2020

Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, për shkak të thashethemeve të shumta se dyshja është në një lidhje.

Së fundmi, çifti postoi një video në Tik Tok, duke iu dhënë fund kështu spekulimeve dhe duke pranuar publikisht se janë në një marrëdhënie.

Çifti u shfaq në publik të kapur dorë për dore me njëri-tjetrin, ndërsa duken shumë të dashuruar. Ka qenë balerina Isida Mollaymeri, ajo që ka ndarë në instagram videon e dyshes, teksa shkruan “Shih sa të bukur që janë. Shih, shih, shih. E kapa me dorë hundën”. /abcnews.al