Të gjithë sytë nga Zaimina, këngëtarja shfaqet në super formë (FOTO)

schedule14:21 - 30 Qershor, 2020

schedule 14:21 - 30 Qershor, 2020

Zaimina Vasjari është një ndër personazhet më të komentuar të shoWbizzit shqiptar. Pak ditë më parë, këngëtarja bëri me dije se ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar, duke ndarë në rrjete sociale disa foto mjaft provokative.

Së fundmi, Zaimina ka publikuar një foto në Instagram, teksa pozon në det e veshur me bikini të bardha, duke nxjerrë në pah edhe njëherë format perfekte trupore. “Mama peshkaqen” ka shkruar këngëtarja krahas fotos që ka publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Mommy Shark 🦈

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Ajo që ka rënë në sy është trupi i saj për t’u patur zili, dhe Zaimina ka ditur mjaft mirë si të kujdeset edhe pse është bërë nënë e një vajze që tashmë është 2 vjeçare. Përsa i përket projekteve, këngëtarja prej kohësh është distancuar nga muzika, ndërsa nuk dihet nëse po punon për të sjellë ndonjë këngë të re. /abcnews.al