Të bukura, komode dhe plot stil, disa këshilla nga Adrola Dushi si të dukeni joshëse në plazh

schedule09:04 - 31 Maj, 2020

schedule 09:04 - 31 Maj, 2020

Modelja e njohur Adrola Dushi ka postuar së fundmi në Instagram disa foto ku si gjithmonë duket mjaft tërheqëse.

E veshur me bikini, Adrola ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve jo vetëm për bukurinë, por gjithashtu dhe për kombinimin e rrobave të banjës që mund të jenë një inspirim për të gjitha vajzat.

Nëse doni të dukeni tërheqëse dhe joshëse si Adrola, mjafton t’i hidhni një sy kombinimit që ajo ka bërë. /abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on