Takuan për herë të parë Poem Blu, partnerja e Ledrit zbulon befasinë e këndshme të gjyshërve

schedule09:00 - 7 Shkurt, 2021

schedule 09:00 - 7 Shkurt, 2021

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar, dhe vogëlushja e tyre është kthyer tashmë në fëmijët më të ëmbël të showbizzit. Një ditë më parë, dyshja e famshme udhëtuan për herë të parë së bashku drejt Kosovës, dy muaj pas ardhjes në jetë të Poem Blu.

Prindërit e Ledrit janë të entuaziazmuar pasi kanë takuar për herë të parë mbesën e tyre, dhe me rastin e kësaj dite të veçantë, janë përgatitur deri në detaje. Për ardhjen e saj, është dekoruar edhe shtëpia e familjes.

Ka qenë Sara, e cila ka ndarë disa imazhe nga organizimi që gjyshërit i kanë bërë të voglës së tyre. Gjithashtu, Sara ka ndarë dhe një fotografi të vogëlushes me stërgjyshin e saj, Fahri. /abcnews.al