“Takime pasiononte …”, Horoskopi i ditës së martë, 6 dhjetor 2022

schedule23:02 - 5 Dhjetor, 2022

schedule 23:02 - 5 Dhjetor, 2022

Dashi: Takimet në këtë të martë 6, do të jenë shumë pasionante, do të favorizohen njohjet e reja dhe në përgjithësi nëse jeni vetëm do të keni mundësinë të luani letrat tuaja në maksimum! Siguri e shtuar në punë.

Demi: Në dashuri kohët e fundit ka pasur pak grindje, përpiquni të mos krijoni polemika të kota. Një lajm interesant po vjen në punë.

Binjakët: Është një moment interesant për të rizbuluar veten si njerëz më sensualë, përpiquni të përjetoni emocionet ashtu siç vijnë pa u menduar shumë për to. Në punë, nëse keni një negociatë në proces e sipër, mos hezitoni, por mbylleni atë në ditët në vijim.

Gaforrja: Në dashuri, sikletet do të kthehen në mesin tuaj, kohët e fundit ka pasur disa zënka me partnerin/en, grindje që ju kanë bërë më nervozë. Në aspektin e punës, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Luani: Ditë e diskutueshme për ndjenjat kjo e martë 6, mos krijoni keqkuptime, por nëse diçka nuk shkon, mos hezitoni të flisni për të. Në punë, kërkesa juaj mund të pranohet.

Virgjëresha: Qiell interesant për beqarët, nëse jeni të interesuar për një person mos kini frikë të nxirrni veten në pah, ndaj hidhuni lirshëm pas emocioneve të reja. Në punë do të duhet t’i kushton më shumë rëndësi financave, së fundmi ka pasur shumë shpenzime.

Peshorja: Në dashuri mund të shfaqet një person nga e kaluara, do të jetë e mundur të rregulloni një marrëdhënie. Zgjidhjet janë në rrugën e duhur në pjesën e punës.

Akrepi: Qiell interesant për dashurinë, takimet janë të preferuara dhe kush e di nëse pas një miqësie nuk ka vërtet diçka tjetër. Në punë, kushtojini më shumë vëmendje kushteve të një marrëveshjeje.

Shigjetari: Në dashuri, kjo e martë ka pak tension, më mirë të mos nxisni polemika të kota, rikuperimi vjen nga e mërkura. Në punë lodhja ndihet, por angazhimi juaj do të shpërblehet.

Bricjapi: Në dashuri mund të ketë disa reagime pozitive, veçanërisht nëse kohët e fundit ka pasur tensione me partnerin/en. Në punë do të keni mundësi të merrni disa avantazhe.

Ujori: Në dashuri, kjo e martë është një ditë disi e diskutueshme, kini kujdes nga disa grindje të shumta. Nga ana tjetër në punë do të arrini të bëni kërkesa pa vështirësi të tepërta.

Peshqit: Kjo është një ditë pozitive për zemrën, nëse jeni të interesuar për një person pse nuk dilni përpara? Në punë ca siklete po zgjidhen, mundësitë e mira janë në rrugë e sipër.