Surprizon Drake, sjell hitin e verës në bashkëpunim me britanikun e njohur

schedule12:38 - 21 Korrik, 2020

schedule 12:38 - 21 Korrik, 2020

Reperi i njohur Drake ka sjellë një këngë të re, e cila pritet të jetë hiti i kësaj vere. Ai ka bashkëpunuar me kolegun nga Britania Headie One dhe duket se janë pritur shumë mirë nga fansat.

Kënga titullohet ‘Only you freestyle’, dhe tani është publikuar në të gjitha platformat, duke kaluar pritshmëritë.

Ndërkohë, ylli i hitit “In My Feelings”, Drake, pritet ta lançojë albumin e tij të gjashtë brenda këtij viti dhe padyshim do të jetë një sukses i vërtetë./abcnews.al