Sulmuesi i Interit i thotë “Po” Atalantës, nisin negociatat mes klubeve zikaltër

schedule17:17 - 24 Qershor, 2022

schedule 17:17 - 24 Qershor, 2022

Atalanta ka marrë dritën jeshile nga Andrea Pinamonti, i cili pëlqehet edhe nga Monza dhe Salernitana.

Tani klubi i Bergamos duhet të gjejë një marrëveshje me Interin për sulmuesin.

Sipas asaj që raporton “Calciomerkato”, oferta e parë është 10 milionë euro plus 5 milionë bonuse, por Interi kërkon 20 milionë euro për sulmuesin e huazuar te Empoli./ h.ll/abcnews.al