Sulmi me tre të vrarë në Deçan, këngëtarja e njohur e pikëlluar: S’kam fjalë për këtë tragjedi

schedule12:57 - 27 Nëntor, 2021

schedule 12:57 - 27 Nëntor, 2021

Dy nxënës dhe shoferi i autobusit u vranë mbrëmjen e djeshme në një sulm me kallashnikov në fshatin Gllogjan të Deçanit.

Ngjarja ka sjellë reagime të shumta në rrjet. Këngëtarja Rina Balaj në një postim në rrjetet sociale shprehet se nuk ka fjalë ta përshkruajë këtë tragjedi.

“Nuk kam fjalë ta përshkruaj këtë tragjedi që ka ndodhë. Ngushëllime është shumë pak me thënë! Çka është ka bëhet me neve?”, ka shkruar këngëtarja. /Abcnews.al