“Sot nuk është as 1 prilli”, Andi Lila ndjesë dhe thumbime për stadiumin e Kavajës

schedule12:58 - 8 Shkurt, 2021

schedule 12:58 - 8 Shkurt, 2021

Andi Lila nuk i ka kursyer thumbimet në postimin e fundit. Ish-mbrojtësi i kombëtares kuqezi, i përfshirë edhe në PD prej kohësh, është ndalur te projekti i stadiumit të Besës së Kavajës, ekipit ku hodhi hapat e para si futbollist.

Shqiperia 3D! Ju kërkoj shumë ndjesë tifozëve të Besës Kavajës, futbollistëve dhe ish-futbollistëve të Besës për statusin tim të disa ditëve më parë, për stadiumin Besa që kullosnin delet.

Shqiperia 3D ?
Ju kërkoj shumë ndjesë,tifozave të Besës Kavajës,futbollistave dhe ish futbollistave te Besës për…

Posted by Andi Lila on Monday, 8 February 2021

Sot, sapo më njoftuan se stadiumi i ri Besa ka përfunduar, edhe me i bukur sesa Air Albania. Shikojeni dhe vlerësojeni.

Sot nuk është as 1 prilli, përsëri do i besojmë këto gënjeshtra 3D???“, shkruan ish-futbollisti i kombëtares shqiptare. /abcnews.al