Solstici i verës, cilat shenja të Horoskopit do të favorizohen në dashuri

schedule18:20 - 21 Qershor, 2022

schedule 18:20 - 21 Qershor, 2022

Sot, e martë 21 qershor 2022, fillon zyrtarisht vera dhe kjo është dita më e gjatë e vitit, sipas solsticit të verës.

Në të njëjtën kohë, fillon epoka e Gaforres romantike dhe e ndjeshme, duke u dhënë një ajër rinovimi kryesisht tre shenjave të zodiakut. Qofshin beqarë apo të fejuar, mund të fillojnë të buzëqeshin pasi në të ardhmen e afërt do të përjetojnë momente shumë të bukura dashurie.

Cilat janë shenjat me fat që do të kenë shumë energji pozitive dhe shumë tronditje të këndshme në romancën e tyre? Lexoni më poshtë me detaje:

Dashi

Periudha e ardhshme do t’ju bëjë që Dashi të ndjeni emocione unike. Do të keni eksperienca të reja në jetën tuaj të dashurisë që nuk do të duken si asgjë tjetër deri tani. Do të hapen kapituj të rinj në jetën tuaj dhe do të guxoni gjëra që deri më tani nuk e kishit menduar se mund t’ju përshtaten. Emocionet e forta do ju pushtojnë. Mund të keni tentuar t’i fshihni në të kaluarën, por tani nuk do mund t’i mbani më. Në fakt, brenda muajit të ardhshëm mund të ketë tronditje të mëdha në jetën tuaj të dashurisë. Një ndarje dhe një dashuri e re e papritur mund të lindë dhe të ndryshojë të gjitha të dhënat tuaja.

Gaforrja

Sezoni juaj është këtu dhe ju jeni gati të shkëlqeni. Emocionet që do të ndjeni do të jenë të shumta dhe të ndryshme dhe të gjitha do të jenë shumë intensive. Do të mbusheni me optimizëm dhe shpresë për të ardhmen dhe përveç kësaj do të ketë një rinovim të madh në ndjenjat tuaja. Nëse jeni në një lidhje mund të ketë disa formalitete, ndërsa nëse jeni të lirë bëhuni gati sepse ky status ndoshta do të ndryshojë shumë shpejt!

Peshqit

Sezoni i kancerit do të ndikojë edhe tek ju peshku dhe në fakt shumë pozitivisht! Humori juaj do të rritet dhe kjo do ju bëjë të shijoni gjithçka. Do të përjetoni shumë momente të bukura dhe të shkujdesura me të dashurit tuaj dhe do të keni një përgjigje nga personi që ju intereson në mënyrë erotike. Lëreni pas atë që ju shqetëson dhe përjetoni atë që është e mirë për ju./abcnews.al