Si rrallëherë, Rudina Magjistari shfaqet në publik me vajzën (FOTO)

schedule08:35 - 2 Gusht, 2020

schedule 08:35 - 2 Gusht, 2020

Moderatorja Rudina Magjistari është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg medieve.

Mirëpo, herë pas here ajo ka postuar ndonjë foto me vajzën ose bashkëshotin, por duke mos e zbuluar të plotë portretin e vogëlushes.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, Rudina ka publikuar në Insagram një foto me Mian, ku shihen të dyja të përqafuara. Ato shfaqen nënë e bijë nga pushimet dhe duket se po i shijojnë shumë këto ditë relaksi.

Ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta, të cilat thonë se vajza ka një ngjashmëri të madhe me Rudinën./abncews.al

View this post on Instagram

Pure perfection ❤️ #love #daughter #motheranddaughter #mialuleqingji #happiness #perfection

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on