Si qëndron e vërteta e shtatzanisë së Loredanës

schedule08:39 - 24 Prill, 2021

schedule 08:39 - 24 Prill, 2021

Loredana ia arriti të bëjë sërish zhurmë në rrjet. Reperja është përfolur kohët e fundit për një shtatzani të dytë, dyshime të cilat lindën pas disa postimeve në Instagram, ku shprehur publikisht dëshirën për një fëmijë tjetër.

Por ndërsa fansat kanë nisur të mendojnë nëse Hana do të bëhet me një vëlla ose motër, duket se nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes.Burime për Prive kanë konfirmuar se Loredana nuk është shtatzënë dhe se nuk do të ketë zgjerim të familjes, të paktën për momentin.

Loredana acknowledges separation from Mozzik: I am a single mother now

Aktualisht, Loredana ka në fokus karrierën, e cila po shijon ditët më të mira. Ndërkohë, përsa i përket muzikës, thuhet se dyshja po punojnë për të sjellë një album të përbashkët. Kohët e fundit, Lori është parë me bashkëpunëtorët e saj nga Kosova. /abcnews.al

The cause of the crisis between Mozzik and Loredana is revealed