Si mund të rreshtohej Chelsea me Julian Nagelsmann, 2 opsionet e mundshme

schedule20:58 - 28 Mars, 2023

schedule 20:58 - 28 Mars, 2023

Julian Nagelsmann po lidhet me marrjen e drejtimit të Chelsea nëse Graham Potter shkarkohet.

Këto janë fazat e hershme pasi nuk ka indikacione se Blutë po planifikojnë të ndahen me anglezin, dhe kjo do të kushtonte shumë, por ne kemi vendosur të imagjinojmë se si Chelsea do të rreshtohej me Nagelsmann. /G.D abcnews.al/

Opsioni i parë: 4-2-3-1

Opsioni i dytë: 3-4-2-1