Si është sot Ruslana që “shkundi” skenën e Eurovizionit në 2004

schedule20:05 - 11 Nëntor, 2021

schedule 20:05 - 11 Nëntor, 2021

Fituesja e Eurovizionit 2004, Ruslana është një nga triumfueset më të njohura të konkursit muzikor ndër vite.

Këngëtarja mbresëlënëse rrëmbeu vëmendje me performancën, por kryesisht me pamjen e saj.

Sot, 17 vite më vonë, ajo ka të njëjtën dashuri për këngën dhe bën përshtypje në çdo paraqitje të saj publike.

Shikoni fotot që ajo poston në llogarinë personale në Instagram:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

 

/abcnews.al