Si do të dukeshin 10 të famshëm nëse do të ndryshonin modelin e flokëve

schedule20:19 - 11 Tetor, 2022

schedule 20:19 - 11 Tetor, 2022

Të famshmit si Princesha Diana kanë shfaqur gjithmonë pamjet e tyre të njohura në mënyrën më simpatike dhe kurrë nuk e kanë ndryshuar stilin e tyre. Ne e dimë se janë të gjitha të bukura ashtu siç janë, por ne donim të provonim se si do të dukeshin me modele flokësh paksa të ndryshme. Disa prej tyre madje mund të duken të panjohura me këtë çelës.

  1. Princesha Diana

  1. Reese Witherspoon

3. Blake Lively

  1. Jennifer Lawrence

  1. Amy Adams

  1. Jamie Lee Curtis

  1. Kate Winslet

  1. Ellen Degeneres

  1. Salma Hayek

  1. Michelle Williams

/abcnews.al