Shqiptarit i digjen paratë, kërkon ndihmë

schedule14:03 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 14:03 - 4 Dhjetor, 2021

Një shqiptari nga Kosova i janë djegur një shumë e të hollave. Lajmin e ka bërë vet të ditur ai në grupin e Facebook ‘Network Prishtina’.

Ai ka publikuar videon e parave të djegura dhe ka pyetur anëtarët e grupit nëse mund t’i ndihmojnë.

Në pamje shihet se aty kartmonedha të djegura në vlerë prej 100, 50 dhe 20 euro.