Shkrumbohet gjatë natës një “Mercedes-Benz” në Vlorë, reagon policia

schedule07:20 - 18 Maj, 2022

schedule 07:20 - 18 Maj, 2022

Vlorë –   Një makinë është shkrumbuar nga flakët rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë, Vlorë.

Sipas policisë  është djegur plotësisht automjeti tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit Klodian Nazeri, i cili ndodhej në garazh.

Deri më tani nuk janë përcaktuar shkaqet e zjarrit, ndërsa policia sqaron se po punohet për të zbardhur të plotë këtë ngjarje.

Njoftimi:

Vlorë –   Më datë 18.05.2022, rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë, Vlorë, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht automjeti tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit K. N., i cili ndodhej në garazh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

/abcnews.al/