Sherr mes disa të rinjve në Shkodër, plagoset rëndë një person

schedule21:17 - 4 Prill, 2020

schedule 21:17 - 4 Prill, 2020

Një sherr mes disa të rinjsh raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e së shtunës në afërsi të qytetit të Lezhës.

Për pasojë një person ka mbetur i dëmtuar dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Lezhës. Burime për ABC News bëjnë të ditur se policia ka shoqëruar një person në polici. I dëmtuari ka fraktura të shumta në trup dhe dyshohet të jetë përdorur mjete të forta. /abcnews.al/