Serbi, atmosferë e qetë para ndeshjes Partizani i Beogradit-Skënderbeu

schedule17:38 - 2 Nëntor, 2017

schedule 17:38 - 2 Nëntor, 2017

Atmosfera duket e qetë para ndeshjes së vlefshme për Europa Ligë mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut. Tifozët e ekipit serb shprehen se nuk duan telashe. Ndërsa futbollistët e skuadrës shqiptare tregojnë se janë trajtuar mirë.

 

https://youtu.be/fRNazvWzq-E