Sensi huazohet te Sampdoria

schedule07:56 - 29 Janar, 2022

schedule 07:56 - 29 Janar, 2022

Inter ka huazuar mesfushorin italian Sensi te klubi i Sampdorias deri në fund të sezonit.

Sensi nuk ka patur shumë sukses te kampionët në fuqi pasi dëmtimet e shumta nuk e kanë lënë të qetë.

Rikujtojmë se Inter ka kryer dy transferime deri më tani. Robin Gosens dhe Felipe Caicedo janë dy lojtarët më të rinjë. /h.ll/abcnews.al