FOTO/ Selena Gomez pozon si rrallëherë me bikini dhe jep mesazhin domethënës

schedule08:41 - 25 Shtator, 2020

schedule 08:41 - 25 Shtator, 2020

Këngëtarja e ëmbël Selena Gomez ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën si rrallëherë e shfaqet e veshur me bikini.

Mirëpo, qëllimi i saj nuk ka qenë të tregojë format perfekte, por të jap një mesazh të fortë.

Këngëtarja tregoi shenjën që i ka mbetur nga operimi dhe tregoi se fillimisht nuk donte që askush t’ia shihte atë.

Tani, artistja me krenari thotë se ndihet e sigurt dhe është krenare, andaj mbështet mesazhin se të gjithë trupat janë të bukur.

“Kur bëra transplantin e veshkaës, mbaj mend që ishte shumë e vështirë që në fillim të tregoja shenjën time. Nuk doja që ajo të ishte në foto, kështu që vishja gjëra që do ta mbulonin. Tani, më shumë se kurrë, ndihem i sigurt në atë që jam dhe në atë që kam kaluar … dhe jam krenar për këtë. T – Urime për atë që po bën për gratë, duke lajmëruar @lamariette mesazhi i së cilës është vetëm se … të gjithë trupat janë të bukur”, shkroi ajo. l.k/abcnews.al