Selena Gomez kujton takimin e parë me Jennifer Aniston: Mu ndal zemra kur e pashë

schedule15:35 - 25 Janar, 2020

schedule 15:35 - 25 Janar, 2020

Këngëtarja Selena Gomez është një  fanse e çmendur e serialit “Friends”.

Në një intervistë  ajo pranoi që është shtangur plotësisht kur është takuar me Jennifer për herë të parë.

“Askush nuk e dinte kush isha dhe ju ishit në tualet me një fustan të zi. Zemra ime u ndal kur të pashë dhe unë u shtanga menjëherë”, ‘i tha këngëtarja aktores 50-vjeçare në The Ellen DeGeneres Show.

Ylli 27-vjeçar pop foli gjithashtu për publikimin e albumit të saj personal dhe të veçantë  Rare.

‘Kuptova se të gjithë të tjerët flisnin për mua, kështu që mendova pse nuk po publikoja diçka që është në anën time të medaljes?”, tha Gomez.

Ajo gjithashtu tha se: ‘Unë u njoha me Jennifer përmes kompanisë time të menaxhimit – ne jemi të përfaqësuar nga të njëjtët njerëz – dhe ajo është kaq e mrekullueshme.

‘Ajo më ftoi në shtëpinë e saj dhe ka gatuar pica për mua dhe ishte thjesht shumë e mirë dhe e ngrohtë”,u shpreh Gomez./abcnews.al