Së shpejti do të festojë 90 vjetorin, rrëfehet ylli hollivudian: Më duket vetja si 40 vjeç

schedule10:26 - 23 Gusht, 2022

schedule 10:26 - 23 Gusht, 2022

Ajo do të festojë 90 vjetorin e lindjes në vetëm pak muaj. Por Joan Collins shprehet se ende e sheh veten si një 40 vjeçare. Në një intervistë të re, aktorja 89-vjeçare pohoi se mosha është e parëndësishme pasi fokusi i saj qëndron tek mënyra se si ajo ‘duket, ndihet dhe sillet’.

“Brezi i nënës sime nuk e bëri kurrë këtë. Por ju e dini, njerëzit më kanë quajtur një grua e moshuar që kur isha 38 vjeç.”, tha aktorja për revistën Saga. “Unë mendoj se ajo që është e rëndësishme nuk është mosha, por mënyra se si dukeni, ndjeheni dhe silleni.”, shtoi më tej ylli hollivudian.

Sfiduese ndaj moshës: Joan Collins, 89, ka zbuluar se ende e mendon veten si një 40-vjeçare, në një intervistë të re për të shoqëruar xhirimet e saj të mrekullueshme të kopertinës së Revistës Saga.

Ajo do të festojë 20 vjetorin e martesës me Percy Gibson, 57 vjeç, më vonë dhe u shpreh se sa me fat është që ka producentin në jetën e saj. “Ai kujdeset për gjithçka. Ai kujdeset për fëmijët e mi dhe financat tona. Është dashuria e jetës sime. Është një martesë dhe një marrëdhënie e shkëlqyer.”, tha ajo.

Kthim: Aktorja pretendoi se mosha është e parëndësishme pasi fokusi i saj qëndron tek mënyra se si ajo 'duket, ndihet dhe sillet' (foto në 1973, në moshën 40-vjeçare)

Mahnitëse: Ajo do të festojë ditëlindjen e saj të 90-të në vetëm nëntë muaj (foto në mars 2022)

/abcnews.al