Sarandë, tre makina u shkrumbuan gjatë natës ë fshatin Gjashtë

schedule15:23 - 27 Tetor, 2017

schedule 15:23 - 27 Tetor, 2017

Tre makina u shkrumbuan ne fshatin Gjashte te Sarandes. Zjarri ra rreth rreth orës 04:55, në garazhin e servisit të shtetasit K.B. Sipas Policisë, dyshohet se zjarri mund të jetë shkaktuar për shkaqe elektrike në njërin mjet dhe më pas flakët e zjarrit janë përhapur edhe në dy mjetet e tjera. Megjithatë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit.