Salah kapet në aksion me një bukuroshe: Një bujë e përgjithshme u ngrit në Egjipt

schedule20:20 - 20 Shtator, 2022

schedule 20:20 - 20 Shtator, 2022

Mohamed Salah u kritikua nga publiku për shkak të një fotoje të publikuar në rrjetet sociale.

Gjegjësisht, Sonja Gergis (28 vjec) në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi me Salah, ku shihet Mohamed duke e përqafuar.

Për shkak të kësaj lëvizjeje, shumë e dënojnë atë, sepse sipas rregulloreve myslimane, konsiderohet mëkat. Ndaj e sulmojnë shumë njerëz, por as Sonja dhe as ai nuk kanë bërë asnjë njoftim shtesë deri më tani, shkruan abcnews.al.

Meqë ra fjala, ajo ka qenë Miss Egjipti dhe aktualisht punon në Dubai.

“Ishte kënaqësi të të shihja sërish”, ka shkruar ajo me foton e cila bëri shumë polemika dhe që tashmë numëron rreth 7000 pëlqime.

Salah është i martuar me gruan e tij Magi, kanë dy fëmijë Maka dhe Kayan dhe u martuan në vitin 2013. G.D. /abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Gergis (@soniagergis)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Gergis (@soniagergis)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Gergis (@soniagergis)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Gergis (@soniagergis)