Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë

schedule18:30 - 19 Prill, 2019

schedule 18:30 - 19 Prill, 2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është bërë prind për herë të dytë. Ka qenë vetë Tahiri me anë të një postimin në “Facebook”, që ka bërë të ditur lajmin e ëmbël. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto të djalit të vogël dhe ka zbuluar emrin e tij. Tahiri dhe bashkëshortja Fatlinda Berisha kanë edhe një djalë 8-vjeçar./abcnews.al