Sa ngjajnë! Orinda Huta prezanton për herë të parë motrën me rastin e ditëlindjes

schedule14:41 - 5 Maj, 2021

schedule 14:41 - 5 Maj, 2021

Ditën e sotme, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Orinda Huta ka prezantuar për herë të parë motrën e saj.

Ajo ka përfituar nga ditëlindja dhe i ka bërë një urim publikisht të shoqëruar me foto.

“Zoti me ka bekuar fort pervec te tjerave me shume dashuri. Zoti me ka bekuar me nje moter si ty dhe une nuk mund te jem mjaftueshem falenderuese! Gezuar ditelindjen!”, ka shkruar Orinda krahas fotove, ku vihet re një ngjashmëri shumë e madhe mes motrave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Silvana është më e madhe se moderatorja dhe jeton prej vitesh në Irlandë. Ajo është nënë e tre fëmijëve, me të cilët Orinda është shumë e lidhur. Këtë nuk nguron ta tregojë herë pas here si në intervista ashtu edhe në rrjetet sociale./abcnews.al