“Sa i ri ke qenë”, Rama takon vajzën që i kërkoi foto kur ishte e vogël: E si është kjo punë (VIDEO)

schedule22:56 - 26 Janar, 2022

schedule 22:56 - 26 Janar, 2022

Në përfundim të ceremonisë së zhvilluar pasditen e sotme për konkursin e fotografisë, kryeministri Edi Rama është përballur me një surprizë të këndshme.

Një vajzë e vogël dikur i kishte kërkuar një foto dhe sot u shfaq para tij e rritur duke i treguar foton që kishin shkrepur së bashku.

“Sa i ri ke qenë”, dëgjohet të shprehet një prej të pranishmëve, ndërsa Rama duke qeshur thotë: Si është kjo punë ee. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)