Ristani: Polici i akuzuar për trafik kokaine është arratisur

schedule14:29 - 16 Janar, 2018

schedule 14:29 - 16 Janar, 2018

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike nga foltorja e selisë akuzoi kryeminsitrin dhe minsitrin e Brendshëm se jo vetëm nuk po pastrojnë policinë e shtetit, por po ndërrojnë një kupolë kriminale me tjetrën. Provë e kësaj për demokratët janë shefat e policisë të arratisur pasi shpallen në kërkim nga informacione të bëra publike në media./abcnews.al