Rikthehen sërish reshjet, si pritet të jetë moti gjatë javës

12:23 | 10/02/202012:230

Sipas Meteoalb: Fillim java nis me kthjellime përjashtuar skajin verior ku gjatë pasdites sot dhe mëngjesi i së martës sjellë reshje të pakta shiu e dëbore, por pjesa tjetër e vendit mbetet me kthjellime.

Këto kushte të motit mbeten deri ditën e premte kur parashikohet ardhja e një sistemi vranësirash , i cili sjellë reshje me intesitet deri mesatar në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat e ajrit sot luhaten nga -3°C mëngjesi në zonat malore deri në 15°C mesdita në bregdet. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono