Reperit shqiptar i ndodh e papritura, dikush i blen 200 mijë ndjekës fals në Instagram

schedule18:00 - 13 Tetor, 2022

schedule 18:00 - 13 Tetor, 2022

Reperi nga Kosova, Lluni ka njoftuar se dikush ia ka blerë atij 200 mijë ndjekës ‘fake’ në Instagram.

Këtë lajm artisti i labelit PINT e ka bërë të ditur përmes një “InstaStory”, ku shprehet tepër i nervozuar.

“Mam, Mam sonte jam ekstra njeri i keq, se sonte kam vendos mos me i la dhembet me shku në bankomat mi nxjerr do pare edhe me e gjet një tjetër rob**m t’internetit si unë edhe me ja ble llunit 200k fake folloëersa, se s’kam çka i bëjë tjetër send”, ka shkruar ai ndër të tjera.

Mirëpo, mesa duket reperi e ka gjetur një zgjidhje, duke e bërë profilin privat dhe në këtë mënyrë nuk do të pranojë ndjekës ‘fake’./abcnews.al