Reperi shqiptar merr dozën e dytë të vaksinës anti-Covid

schedule22:52 - 24 Qershor, 2021

schedule 22:52 - 24 Qershor, 2021

Reperi Agon Abdullahu i njohur me emrin e artit Noga, ka marrë dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë artisti, i cili e ka postuar këtë moment në Instastory. Vihet re që Noga ka marrë marrë vaksinën Pfizer pas dozës së parë pak kohë më parë.

Kujtojmë se reperi vitet e fundit nuk ka qenë aktiv me projekte të reja dhe nuk ka dhënë ndonjë shenjë për t’iu rikthyer muzikës./abcnews.al