Reforma në drejtësi në Byro Politike

schedule12:01 - 31 Maj, 2018

schedule 12:01 - 31 Maj, 2018

Reforma në drejtësi, vetingu, lirimi i Tahirit dhe rasti i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj janë diskutuar mbrëmjen e së mërkurës në studion e Byro Politike në ABC News, ku të ftuar ishin juristët: Shefqet Muçi, Sokol Hazizaj, Sajmir Vishaj dhe Çlirim Gjata. /abcnews.al