Juristja më seksi shqiptare provokon sërish

schedule12:33 - 13 Qershor, 2020

schedule 12:33 - 13 Qershor, 2020

Përpos profesionit të saj si juriste, Redona Koçi vazhdon karrierën edhe si modele. E cilësuar shpesh si “juristja seksi”, Redona ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendjen, duke ndarë shpesh në rrjete sociale foto shumë provokuese.

Modelja iu është rikthyer pozave të nxehta, pasi së fundmi ka postuar disa foto në Instagram e veshur me të brendshme, duke mos i lënë vend aspak imagjinatës.

 

 

Me pozat joshëse që modelja ndan shpeshherë, ka bërë që të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga fansat dhe mediat rozë. /abcnews.al