Rama për Metën: Mos e merrni seriozisht

schedule09:58 - 11 Janar, 2019

schedule 09:58 - 11 Janar, 2019

Pas kundërpërgjigjes së ashpër të Presidentit Ilir Meta në facebook, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i kryeministrit Rama në Tuiter. Me tone ironie Rama apelon që Presidenti të mos merret seriozisht, pasi sipas tij, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare, ose është në atë fazën kur i bën thirrje popullit për të marrë armët, ngaqë s’di si të dalë nga gropa që i hap vetes

“Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passëordin e faqes zyrtare ose pastaj është në atë fazën kur i bën thirrje popullit për të marrë armët, ngaqë s’di si të dalë nga gropa që i hap vetes! I çova provat e mëkatit ndaj Gentit dhe vuan tani”- shkruan Rama. /abcnews.al