Rama pas votimit të Tahirit në Kuvend: “Më dhimbset opozita, e ka humbur llogjikën”

schedule13:46 - 25 Tetor, 2017

schedule 13:46 - 25 Tetor, 2017

Kryeministri Edi Rama ka shpotitur qëndrimin dhe akuzat e opozitës sot pas votimit për Tahirin. Kryeministri tha se opozita nuk duhet t’I bëjë shqiptarët për budallenj e të mos urrejë mazhorancën se më keq do e humbasë llogjikën.

 

https://youtu.be/WVo-wIg20CU